Home Velux Çatı Pencereleri

Çatı Merdiven Sipariş Hattı


0216 592 18 84 


satis@senaakustik.com

teslimat1

banka-hesap-bilgileri

senaakustikkapidaodeme

Çatı Merdiven Anketi

Tercihiniz Hangisi..?
 
Velux Çatı Penceresi
Ahşap Merdiven

Velux Çatı Penceresi; Velux 60 yılı aşkın bir süredir yüksek kalitede çatı pencereleri üretmektedir. Eşsiz ürün özellikleri ile eviniz için mükemmel bir ortam, bol gün ışığı, temiz hava ve manzara keyfi sunar.

Velux Cati Penceresi

Velux Çatı Penceresi GZL Serisi; Velux Çatı Penceresi GZL - Pivot açılımlı ahşap çatı penceresi, İskandinav çamı Rahat üstten kullanıma sahip ve sade tasarımıyla GZL model çatı penceresi kanıtlanmış VELUX kalitesini taşır. GZL kolay temizlik için 180° dönme özelliğine ve pencere kanadının üstünde yer alan kullanımı kolay havalandırma kanalına sahiptir. Gzl Serisine, Sonra'dan Tüm aksesuarları Entegre edilebilir.

Velux Cati Penceresi Gzl Serisi

Velux Çatı Penceresi Ggl ve Ggu Serisi; Pivot açılım GGL model çatı penceresi tüm dünyada uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Üstte bulunan açma-kapama barı sayesinde rahat kontrol edilebilir. Lamine edilmiş İskandinav çamından üretilen GGL, üç kat vernikle korunmaktadır.

Velux Cati Penceresi Ggl Serisi

Velux Çatı Penceresi GHL GHU Serisi; Velux Çatı Penceresi  GHL ; GHL - İskandinav çamı Çift açılımdaki konfor ve rahatlık Lamine edilmş İskandinav çamından üretilen çift açılım GHL model çatı penceresi odanıza gün ışığı, temiz hava ve sınırsız manzara katar. Pencereyi 3 konumda (5°, 15° ve 30°) açarak sabitleyebilmeniz GHL pencereyi, 35°’den daha düşük eğimli çatılar için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.

Velux Cati Penceresi Ghl

Velux Düz Teras Çatı Penceresi; Düşük eğimli çatılarda pencere uygulaması, Her mekanda gün ışığı. Teras çatıya sahip birçok evde, ofiste, okul ya da hastanede düşey pencerelerden uzakta, bina çekirdeğine yakın, iç bölümlerde kalan alanlar çoğunlukla gün ışığından oldukça az faydalanabilirler. Yeni teras çatı sistemleri ile bu alanlara ihtiyaç duyulan gün ışığı ve temiz havayı estetik bir tasarımla sunmaktayız.

Velux Duz Teras Cati Penceresi

Velux Duman Tahliye Çatı Penceresi; Velux duman tahliye sistemleri, tek pencereli merdiven boşluğundan, yüzlerce penceresi olan üretim tesislerine kadar geniş kullanım alanına sahip olup duman ve ısıyı tahliye ederek yangın çıkış yollarına erişimi kolaylaştırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Velux Duman Tahliye Penceresi

Velux Teras Çatı Duman Tahliye Çatı Penceresi; Birçok projede, özellikle apartmanların ve ofislerin merdiven araları ile endüstiyel binalarda, duman tahliyesi yasal bir zorunluluktur.

Velux Teras Cati Duman Tahliye Penceresi

Velux Çatı Çıkış Kapakları; Depo olarak değerlendirdiğiniz çatı aranızda daha fazla ışık ve havalandırmaya ihtiyaç duyuyorsanız, VELUX çatı çıkış kapakları size yardımcı olacaktır.

Velux Cati Cikis Kapagi

Velux Güneş Tünelleri; Güneş tünelleri, çatıda entegre siyah poliüretan eteklikleri ve kir tutmaz katmanlı, 4 mm güçlendirilmiş camdan oluşuyor. Montajı oldukça kolay olan güneş tünelleri, 2 ya da 6 metre uzunluğa kadar uygulama imkanı ve yüksek yansıtıcılı iç yüzeye sahip boruları ile optimum ışık çözümü sunuyorlar.

Velux Gunes Gunelleri

Velux Çatı Pencere ve Aksesuarlarına Dair Daha Fazlası ve Sipariş İçin; 0216 592 18 84

Veya Web Adreslerimiz: http://www.catipenceresi.gen.tr - http://www.catimerdivenleri.net  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Reklam
Telif Hakkı © 2018 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.
 

Katlanabilir Çatı Merdivenleri

Çatı Merdivenlerinde Uygun Fiyat garanti

       Çatı Merdiven Fiyatları 
Roto Motorlu Makas    : 9.350,00tl
Roto Makaslı Merdiven : 3.250,00tl
Alüminyum Katlanır     : 1.800,00tl
Telescopic Merdiven   : 1.650,00tl
Metal Katlanır             : 1.050,00tl
Ahşap Merdiven         :    750,00tl

 hemen-siparis-verin

-----------Montaj Ücreti-----------

                Makaslı
Motorlu ( Butonlu ) : 1.000.00 tl

Motorsuz  Manuel    :    500.00 tl

                Katlanır

Alüminyum            :     500,00 tl
Ahşap & Metal       :     300.00 tl
Telescopic             :     300.00 tl

Metal Çatı Merdiveni

catimerdiveni.jpg

Çevrimiçi Kullanıcı

Şu anda 25 konuk çevrimiçi

Çatı Merdiven Resimleri